Lead Rein Pohár

Tento celorepublikový projekt je zaměřen na věkovou kategorii dětí od tří do devíti let. U dětí se snažíme rozvíjet nejen pohybové dovednosti, ale vedeme je i k zodpovědnosti za živého tvora, protože se pravidelně podílejí na péči o svého poníka. Tím, že dětem umožníme v raném věku startovat v těchto speciálních soutěžích, posilujeme také jejich psychiku, neboť se musí naučit vyrovnat se s trémou a konkurencí.

Snažíme se děti i jejich rodiče motivovat k aktivnímu způsobu trávení volného času, k vytvoření pozitivního vztahu k pohybové aktivitě a tedy i ke zdravějšímu životnímu stylu.

Jízda na koni přispívá u dětí k všestrannému tělesnému rozvoji, posiluje schopnost soustředit se a rozvíjí i další důležité vlastnosti: houževnatost, trpělivost, smysl pro fair play, zodpovědnost a podobně.

Tento projekt zaštiťují a podporují dva české chovatelské svazy: SCHSHP a ČSCHVK ve spolupráci s ASOCIACÍ SVAZŮ CHOVATELŮ KONÍ ČR.

V roce 2015 vyšla na serveru EQUICHANNEL.CZ série článků týkajících se Lead Reinových soutěží a přípravy na ně. Odkaz na články naleznete ZDE.

V roce 2018 bude probíhat již 4. ročník této seriálové soutěže. Stejně jako v roce 2017 bude vypsána třída pro SHP, velšská třída a třída nadějí. Prosíme věnujte pozornost změnám v propozicích.


Pořadí po 6. kole ZDE


Lead Rein Pohár 2017 opět podpořily chovatelské svazy ČSCHVK, SCHSHP a ASCHK ČR. Děkujeme


Generálním sponzorem Lead Rein Poháru 2017 je společnost Sehnoutek a synové, s.r.o.

Mediálním partnerem Lead Rein poháru je server EQUICHANNEL.CZ

Lead Rein pohár 2017 podpořily následující společnosti:

 

Pygmalino, s.r.o.

Pan Ing. Pavel Široký

Pepe Farm A -

Sedlářství p. J. Vodičky

 

Čelenky pro koně

Paní Pavla Ovečková ASCHK ČR


 

 

Děkujeme za podporu

TOPlist